מורה לגיטרה בקריות

מה הדרך הנכונה ללמוד גיטרה - ולמה כדאי לתת עדיפות למורה פרטי? איך מתרגלים לאחר שיעורי גיטרה?

נגינה על גיטרה מאפשרת לבצע מגוון רחב של סגנונות מוזיקליים. היות ומדובר על אחד מכלי הנגינה המוכרים והנפוצים ביותר בעולם, אפשר גם ללמוד כיצד לשלוט בגיטרה לפני שעוברים לכלים אחרים. בכל אופן, בלימודי גיטרה יש משמעות גדולה לאופן שבו מקבלים את המידע ולאחר מכן לדרך שבה מתרגלים את השיעורים.

המורה שיהפוך את הגיטרה לחלק מהחיים שלך

לימודי גיטרה לא חייבים להיות משימה מסובכת. אם תמיד חיפשת מורה לגיטרה שייתן לך יחס אישי ואפילו יאפשר לך לפנות אליו בוואטסאפ עם כל שאלה במקום לחכות לשיעור – הגעת למקום הנכון.

היתרונות של מורה לגיטרה בקריות

מיקום פיזי של המורה משפיע בצורה ישירה על משך הזמן שיעבור מהרגע שבו מתחילים ללמוד גיטרה ועד ששולטים לגמרי בכלי. ככל שהמורה זמין יותר עבור התלמידים וגם עונה להם על שאלות נפוצות בזמן שעובר בין השיעורים, כך עולה הסיכוי לנצל את המוטיבציה הראשונית ולהפוך אותה לכלי עבודה לכל דבר ועניין.

בהקשר הזה, יש כמובן יתרון לאפשרות של לימוד גיטרה בקריות עבור תושבי חיפה והאזור. כל מי שגר בקריות ומעוניין כיום להפוך את האהבה לגיטרה למשהו מקצועי יותר, צריך למצוא מורה מקומי שיעמוד בציפיות שלו.

מורה לגיטרה בקריות

מאור גולדנברג מורה לגיטרה. "כאן בשבילכם תמיד בשיעור ומחוצה לו".

מצלמים בווידאו – אבל מתרגלים בבית

כמובן שמפגש אישי עם מורה לגיטרה בקריות לא מספיק על מנת לצבור מיומנות וליישם את הידע. אם רוצים לדעת לנגן על גיטרה בסגנונות מוזיקליים שונים ובטכניקות שונות, אין תחליף לתרגול ביתי.

מצד שני, אפשר להקל על המשימה על ידי צילום תרגילים לבית בווידאו – מה שלאחר מכן הופך את התרגול העצמאי למובן וקל יותר. בשורה התחתונה,
אלו בדיוק הדברים הקטנים שקיימים בשיעורי הגיטרה אצל מאור שהופכים את לימודי הגיטרה לחוויה גדולה ולערך גדול עבור השיעורים אצלו.

לחיצה אחת לכ-400₪ הנחה לא תקחו?

חבילת שיעורי הגיטרה של Mg Studio מאפשרת לך לשלם פחות ולקבל יותר. כרגע מחיר השיעור עומד על 110₪ או 950 בחבילה של 10 שיעורים הכוללת תוכנית אישית במתנה- סך ההנחה היא כ-400 שקלים בתשלום עבור חבילה (כולל התוכנית האישית הכלולה.

 

. רוצה לשריין לעצמך מקום באחד על אחד מול מאור, מורה לגיטרה בקריות ובאולפן מאובזר וחדשני? זה הרגע למלא את הטופס ולהירשם בתשלום מאובטח בכרטיס אשראי. *במידה ולא יהיה מקום או שברצונכם לשלם באופן תשלום אחר יש לפנות באופן פרטי למאור המורה לגיטרה ביצירת קשר - 054-9145036.