top of page
dark gray, background, 2024 site, modern, sharp dark colors, gradient.jpg

הקלטת סינגל בקריות

איפה מקליטים סינגל ומה עושים איתו? איך אולפן הקלטות משפיע על הצלחת סינגל מוזיקלי?

בענף המוזיקה, סינגל הוא מושג שמשמש לתיאור שיר בודד או להפצה וקידום הופעות והאמירה האישית של האמן ומבחינתי - לקחת את הלב של האמן לתוך הלבבות של ההמונים.. בין היתר, אפשר להשתמש בסינגל לקידום אלבום חדש או על מנת לעזור ללהקה, אמן ומוזיקאים לפרוץ לשוק עם תוצר חדש שלא היה כמותו. עם זאת, הדרך היחידה להביא לידי ביטוי את הכישרון של האמן בתוך הסינגל היא להקליט אותו באולפן מקצועי ולעשות את הדרך המלאה, שאף דורשת מחשבה ויצירתיות בהפקה המוזיקלית כולה אך מהנה ומספקת.

הסינגל שלך נועד לאולפן שלנו

Mg Studio אולפן הקלטות בקריות מספק עבורך תנאים אידיאליים להקלטת סינגל. אם התוצאה הסופית חשובה לך וברצונך לקבל שירות שמבוסס על יחס אישי, נשמח להפגיש אותך עם המפיק המוזיקלי שלנו.

בחירת אולפן עבור הקלטת סינגל בקריות

תושבי הקריות והאזור נותנים דוגמא טובה לאופן שבו צריך לבחור אולפן הקלטות. בגלל שמדובר על אזור גדול עם קהל יעד מגוון, אפשר להשתמש בו כאינדיקציה להיכרות עם הטיפים הנכונים לבחירת אולפן הקלטות. 

בראש ובראשונה, הקלטת סינגל בקריות למשל צריך לבצע רק באולפן שמתמחה בכך. התמחות של האולפן באה לידי ביטוי בדגש אישי על השירות, במחיר הוגן ובליווי צמוד של מפיק מוזיקלי. כמו כן, יש לוודא שהאולפן שבו מקליטים את הסינגל כולל ציוד מתקדם – לרבות כרטיסי קול מובילים, מיקרופונים מסוג קונדנסר שיספקו את הסאונד המרשים, פרה אמפ מנורות להענקת חום מורגש לצליל וכמו גם אקוסטיקה מתאימה לצורך סאונד איכותי ביותר ועוד.

השפעת האולפן על הצלחת הסינגל

איכות הציוד באולפן הקלטות משפיעה בצורה דרמטית על הצלחת הסינגל. בין אם מדובר על סינגל שמוקלט קרוב לבית בקריות או בכל מקום אחר בעולם, המאזינים שומעים את התוצאה דרך הציוד של האולפן. כאשר הציוד איכותי ומדויק – גם הסינגל יוצא מקצועי יותר ויש סיכוי גבוה לשלב אותו בפלייליסטים של תחנות הרדיו המובילות. 

לסינגל שלך מגיע את ההפקה הראויה לו!

המומחיות של Mg Studio תעזור לך להפיק מהסינגל הבא את מלוא הפוטנציאל. מלבד דגש על ציוד ויחס אישי, יש לנו ניסיון וכלים שעובדים ומותאמים אישית רק בשבילך. כמו כן, בהשארת פרטים באתר נוכל לתאם עבורך הקלטת סינגל בקריות באולפן שלנו ולתת לך את פגישת הייעוץ במתנה ובשווי 650 ש"ח!

!מלאו את הפרטים וקבלו שיחת ייעוץ בטלפון במתנה

Thanks! Message sent.

ומשפט אחד של תודה. תודה אליכם. תודה על זה שבחרתם לראות את הדף שלי, שבחרתם בי כמפיק, בזכותכם אני מגשים חלום יום יום בעשיית המוזיקה. תודה על שנים של המלצות של מספר לקוחות שכבר מזמן הפכו לחברים שממליצים עליי לחבריהם.  הנה המלצות כאן בוידאו:

Thanks! Message sent.

 לפניכם חלק קטן של עבודות אולפן הקלטות מכל הסוגים

 • לא שרתי באולפן מעולם,האם זה מתאים לי?"
  כמובן, בנוסף על כך, ישנם המון אנשים ששרים כתחביב ואף לא למדו מעולם פיתוח קול ובמהלך אותה הקלטה קיבלו הנחיות נשימה, טכניקות לשירה נכונה יותר לאותה ההקלטה ותיקונים של תווים לא מדוייקים לאחר ההקלטה, כך שגם חובבן ייצא מקצוען! (אך כמובן שניסיון בשירה ואימונים בפיתוח קול והכישרון ייתנו את היתרון).
 • יש לי תקציב די נמוך להפקה, האם זה בשבילי?"
  גם עם תקציב נמוך יותר אפשר לצאת עם תוצר מעולה, בעיקר בתחילת הדרך. בתחילת הדרך מומלץ על מנת לצבור קהל להקליט קאברים מבוססי פלייבק ולהשתמש בשירותי אולפן ההקלטות לצורך ההקלטות ועריכת המיקס (חיבור השירה והפלייבק) והמאסטרינג.
 • אני רוצה הפקה מיוחדת שתכלול נגנים חיצוניים שאני אבחר, האם זה אפשרי?"
  כמובן, עניין בחירת הנגנים יהיה תלוי בך במידת הצורך בסינגל, אבל קחו בהבנה שנגנים חיצוניים, כלים מיוחדים או דרישות מיוחדות עשויות להעלות את עלות הסינגל או ההפקה אותה רציתם להפיק עקב כך שעלול להיות אי תיאום ציפיות ביני לבין הנגנים לבחירתכם. בסופו של דבר, הניסיון בעבודה עם נגנים שאנו עובדים איתם באופן יומיומי גורם לנו לזרז את תהליך ההפקה. היתרון שלנו הוא שמי שישים את ידו על הפרויקט שלכם הוא מאור. מאור בנוסף לידע בתכנותים, בהפקות ובקלידים הוא בעיקר גיטריסט חשמלית ואקוסטית מנוסה שיכול לעשות הכל עבורכם ברוב סגנונות המוזיקה, דבר שיחסוך לכם בתקציב.
 • האם יש דברים שכדאי לדעת לפני שמקליטים?
  כן, יש המלצות לדברים שכדאי לדעת לפני שניגשים לאולפן הקלטות ומקליטים. יתרה מכך, הכנו על זה מאמר שיעזור לך להבין- 5 דברים שחייבים לדעת לפני שמקליטים

Thanks! Message sent.

bottom of page