top of page

אולפן הקלטות בקריות

אולפן הקלטות בהפקתו וניהולו שלי, מאור גולדנברג. בתור מפיק מוזיקלי ומעבד בצפון בעל ניסיון, מומחה בפן המוזיקלי, בפן העסקי והמיתוגי, אך הכי חשוב כבנאדם שהיושרה, האמינות הכיף וההומור לפני הכל. יחד ניקח את המוזיקה או הסאונד שלכם או העסק שלכם לשלב הבא. אני מאמין כי תפקידי כמפיק הוא להסתכל על ומעל התמונה הרחבה והאסטרטגית. השילוב בין האמנות לבין ההצלחה בתחום  על מנת להצליח הוא הכרחי, אך תוך כדי תהליך נכון לכל הדרך. אולפן ההקלטות MG STUDIO יהיה הבית השני שלכם, אני מבטיח. האולפן ממוקם בקריית ביאליק.

קצת על תהליך העבודה באולפן הקלטות

תהליך העבודה באולפן מתחיל בשיחה איתי, מאור גולדנברג- מפיק מוזיקלי ומעבד מקצועי בקריית ביאליק. בתהליך משותף נבנה יחד את התוכנית האישית המותאמת ביותר עבור הפקה מוזיקלית כמו קאבר, סינגל או האלבום שלכם. אני ממליץ על תוכנית רחבה ואסטרטגית, להבין מהן המטרות כאמנים ומה כדאי יהיה לעשות מבחינת הפקה מוזיקלית, עיבוד, מיקס, בחירת נגנים וכו'.. בנוסף- האם התקציב שעומד לרשותכם מתאים למטרה זו. בנוסף, נדון על מה כרגע נכון ומתאים להתקדמות האישית שלכם כאמן או בית העסק הרוכש שירות מוזיקלי מקצועי ו/או מיתוגי כמו קריינות, הפקת פרסומת או ג'ינגל.

לאחר התכנון וסגירת המועד יחל שלב ההכנה להקלטות, תיאום הציפיות ואז להקלטות-שלב ההכנה מאוד תלוי בסוג הפרויקט ולכן משתנה בין הפקה להפקה. שלב ההקלטות אורך החל משעה לפרויקט קטן ועד לעשרות שעות (תלוי בפרוייקט- סינגל למשל ייקח הרבה יותר, קאבר הרבה פחות ואלבום יהיה תלוי באורכו) , ככה שתמיד הכי חשוב מבחינתי זה להתחבר אישית עם האדם שעומד מולי. כל העבודה יחד תהיה תוך הקפדה על כל מילה ומילה של האמן או הלהקה, על כל תו בכלי הנגינה בהפקה, על כל נשימה ועד העיצוב האמנותי של האלבום, העמידה הנכונה בדדליין ובכללי אהיה אתכם לכל אורך הדרך גם בסוף התהליך.

גם אחרי שהסתיים שלב ההקלטות באולפן, זה ממש לא סוף התהליך. בשלב הבא נעבוד באולפן גם על המיקסינג והמאסטרינג ונחבר את כל הטייקים והאלמנטים בתהליך אומנותי ומקצועי ועם הציוד המתקדם ביותר והפלאגינים המתקדמים ביותר בעולם.  בזמן זה כבר לא תהיו חייבים להיות נוכחים באולפן ותוכלו לקבל את התוצאות וההקלטה באולפן תגיע הישר למייל או בקישור לענן ובאיכות הגבוהה ביותר ומכל הלב, הבטחה שלי אישית.

התוצאה תהיה מלוטשת, מדויקת ומקצועית, מה שאני מוציא נבדק בקפידה יתרה וחייב להיות שמיש לכל פלטפורמה: רדיו, טלוויזיה, סטרימינג, אינסטגרם, טיקטוק וכלל סוגי המדיה".

רוצים לקרוא ולעבור על כל הפרטים שקורים בתהליך ולהבין אפילו טוב יותר מה אתם הולכים לחוות ולעבור יחד? קראו את מדריך הסינגל הגדול!

dark gray, background, 2024 site, modern, sharp dark colors, gradient.jpg

 בואו נדבר, נכיר ונתחיל במסע מוזיקלי משותף!

תודה על מילוי הפרטים , אחזור ממש בקרוב!

יש עוד הרבה, זהו רק מספר קטן שמתעדכן כל הזמן על מנת שתתרשמו ותהנו. אבל אין התרשמות כמו לדבר אתכם ולהכיר, אז בואו נדבר! מלאו את הפרטים וקבלו  שיחת ייעוץ בטלפון במתנה ממני אליכם

Thanks! Message sent.

 • לא שרתי באולפן מעולם,האם זה מתאים לי?"
  כמובן, בנוסף על כך, ישנם המון אנשים ששרים כתחביב ואף לא למדו מעולם פיתוח קול ובמהלך אותה הקלטה קיבלו הנחיות נשימה, טכניקות לשירה נכונה יותר לאותה ההקלטה ותיקונים של תווים לא מדוייקים לאחר ההקלטה, כך שגם חובבן ייצא מקצוען! (אך כמובן שניסיון בשירה ואימונים בפיתוח קול והכישרון ייתנו את היתרון).
 • יש לי תקציב די נמוך להפקה, האם זה בשבילי?"
  גם עם תקציב נמוך יותר אפשר לצאת עם תוצר מעולה, בעיקר בתחילת הדרך. בתחילת הדרך מומלץ על מנת לצבור קהל להקליט קאברים מבוססי פלייבק ולהשתמש בשירותי אולפן ההקלטות לצורך ההקלטות ועריכת המיקס (חיבור השירה והפלייבק) והמאסטרינג.
 • אני רוצה הפקה מיוחדת שתכלול נגנים חיצוניים שאני אבחר, האם זה אפשרי?"
  כמובן, עניין בחירת הנגנים יהיה תלוי בך במידת הצורך בסינגל, אבל קחו בהבנה שנגנים חיצוניים, כלים מיוחדים או דרישות מיוחדות עשויות להעלות את עלות הסינגל או ההפקה אותה רציתם להפיק עקב כך שעלול להיות אי תיאום ציפיות ביני לבין הנגנים לבחירתכם. בסופו של דבר, הניסיון בעבודה עם נגנים שאנו עובדים איתם באופן יומיומי גורם לנו לזרז את תהליך ההפקה. היתרון שלנו הוא שמי שישים את ידו על הפרויקט שלכם הוא מאור. מאור בנוסף לידע בתכנותים, בהפקות ובקלידים הוא בעיקר גיטריסט חשמלית ואקוסטית מנוסה שיכול לעשות הכל עבורכם ברוב סגנונות המוזיקה, דבר שיחסוך לכם בתקציב.
 • האם יש דברים שכדאי לדעת לפני שמקליטים?
  כן, יש המלצות לדברים שכדאי לדעת לפני שניגשים לאולפן הקלטות ומקליטים. יתרה מכך, הכנו על זה מאמר שיעזור לך להבין- 5 דברים שחייבים לדעת לפני שמקליטים
bottom of page