אולפן הקלטות בקריות

 אצלנו בMG STUDIO- אולפן הקלטות בקריות בבעלותו של מאור גולדנברג נשמח לתת לכם את המקום החם לממש את הכישרון שלכם! אולפן הקלטות בצפון ממוקם בקריית ביאליק.

אז איך מתחילים להקליט באולפן הקלטות?

תהליך העבודה באולפן מתחיל בשיחה עם מאור גולדנברג- מפיק מקצועי, גיטריסט ומוזיקאי ובעל אולפן הקלטות בקריות. בשיחה ובמפגש נבנה יחד את מטרת ההקלטה או ההפקה והאם התקציב שעומד לרשותכם מתאים למטרה זו. בנוסף, נדון ונייעץ מה כרגע נכון ומתאים להתקדמות האישית של האמן(גם אם המטרה היא הקלטת שיר לכיף) או לבית העסק הרוכש שירות מוזיקלי מקצועי כמו קריינות או הפקת פרסומת.

מיד לאחר התכנון וסגירת המועד יחל שלב ההכנה להקלטות ואז להקלטות-שלב ההכנה מאוד תלוי בסוג הפרויקט ולכן משתנה בין הפקה להפקה. שלב ההקלטות אורך החל משעה ועד לעשרות(תלוי בפרוייקט- סינגל למשל ייקח הרבה יותר, קאבר הרבה פחות ואלבום יהיה תלוי באורכו) וכולו יהיה תוך הקפדה על כל מילה ומילה של האמן או הלהקה, על כל תו בכלי הנגינה בהפקה, על כל נשימה ועד זווית המיקרופון הנכונה שבה הקטע צריך להתבצע. 

גם אחרי שהסתיים שלב ההקלטות באולפן, זה ממש לא סוף התהליך. בשלב הבא עובדי באולפן על המיקסינג והמאסטרינג ומחבר את כל הטייקים והאלמנטים בתהליך מורכב שאורך מספר שעות תוך שאיפה לשלמות- אך אל דאגה, בזמן זה כבר תוכלו להגיע הביתה ולקבל את התוצאות וההקלטה באולפן תגיע ישירות למייל או ליוטיוב.

אנו מבטיחים תוצאה מלוטשת, מדויקת ומקצועית, "הרבה אולפני הקלטות מוציאים סינגלים וקאברים באיכות לא קרובה למה ששומעים ברדיו", אומר מאור, "מה שאני מוציא חייב להיות שמיש לכל פלטפורמה: רדיו, טלוויזיה וכלל סוגי המדיה".

נשמח לשוחח אתכם! מלאו את הפרטים ויחד נגשים את החלום!

תודה על מילוי הפרטים , אחזור ממש בקרוב!

הניסיון והיחס לפני הכל...

ניסיון רב השנים בתחום החל מקאברים ליוטיוב ועד לסינגלים ברדיו ובטלויזיה. פרוייקטים והפקות באולפני הקלטות והופעות ההפקות שלנו הופיעו בטלויזיה, ברדיו ובמקומות שונים ברחבי הארץ והעולם.

בנוסף, אולפן ההקלטות שלנו התפרסם בכתבה של אתר כלבו על האולפנים המומלצים ביותר באיזור חיפה והצפון, הקריות וניתן לצפות בביצועים אחרונים באולפן ההקלטות שלנו כאן למטה, בהמלצות ובשאלות נפוצות ששואלים אותנו טרם ההקלטה וההפקה.

 טעימה קטנה של העבודה באולפן ההקלטות מכל הסוגים להתרשמות

יש עוד הרבה, זהו רק מספר קטן שמתעדכן כל הזמן על מנת שתתרשמו ותהנו. מלאו את הפרטים וקבלו שיחת ייעוץ בטלפון במתנה

Thanks! Message sent.

Thanks! Message sent.